Shromáždění

Verze pro tiskSend by emailPDF version

Pravidelně se scházíme k biblickému studiu ve středu a ke společnému uctívání v neděli. Během středečního biblického studia se vždy vracíme k nedělnímu kázání, diskutujeme nad textem Božího slova nebo nad tématem, které jsme v neděli probírali.

Středem nedělního společného uctívání je výklad Božího slova, kdy nejčastěji procházíme verš po verši jednotlivé biblické knihy, vysvětlujeme smysl Božího slova s ohledem evangelium Ježíše Krista a aplikujeme Boží slovo do svých životů. Součástí nedělních shromáždění je také společný zpěv písní, které uctívají Boha a vyučují nás o Boží velikosti, modlitby a Památka Páně. 

Biblické studium je v kanceláři vždy ve středu od 1830 (na adrese Hošťálkova 1C, Praha 6). Dostanete se k nám tramvají č. 22 a 25, zastávka Drinopol nebo autobusem č. 191, zastávka Televizní věž. Pokud pojedete autem, musíte zaparkovat v přilehlých ulicích (Kochanova, U Ladronky) nebo někde dále v Hošťálkově ulici, protože na začátku Hošťálkovy ulice jsou rezidenční modré zóny.

Společné shromáždění je v neděli od 930 v Divadle Kámen v Karlíně (Nekvasilova 625/2, 186 00 Praha-Karlín - mapa). 
Doprava: zastávka Invalidovna metro B a tramvaje 3, 8 a 24 (mapa). Parkování: přímo před divadlem zdarma nebo ve fialových zónách (10 Kč/hod.).